تلویزیون اسنوا بهتر است یا دوو؟

در ابتدای این مطب با رویکرد تولید ملی باید گفت که هلدینگ‌های فعال  داخل کشور با بیش از ۱۲ هزار نیروی کار اعم از تکنسین، مهندسین و کارگران  در تلاش هستند تا شما با خرید هر یک از این دو برند شناخته شده (اسنووا یا  دوو) که هر دو مطعلق به کمپانی‌های داخل کشور هستند، رضایت کامل را به دست  آورید. در ضمن شما با خرید از این دو برند کمک شایانی هم به تولید داخلی  می‌کنید.

درباره دوو

حالا به بررسی برند کره‌ای دوو می‌پردازیم. کیفیت و محبوبیت دوو به یک  اپیدمی جهانی مبدل شده بود به طوری که در بسیاری از کشورهای دنیا یک قسمت  مونتاژ و سایت تولیدی برای برند خود دست و پا کرد. از چین و مکزیک گرفته تا  لهستان و حتی اسپانیا که ایران هم در دهه ۸۰ به آنها پیوست. دوو از اوایل  دهه هشتاد انحصار مونتاژ قطعات و خدمات پس از فروش برند دوو را به گروه  هلدینگ انتخاب واگذار کرد.

مشاهده تلویزیون دوو در نفیس مارکت

درباره اسنوا

اسنوا یک برند قابل اعتماد داخلی است که از سال ۸۴ دست به تولید  تلوزیون‌های خانگی زد. در ابتدا مانند هر کار دیگری به سختی در بازار رقابت  ماند و کم‌کم با گذشت زمان و محدود و منع شدن واردات به یک قطب قدرت‌مند و  یک رقیب جدی با فناوری و امکانات روز دنیا تبدیل شد. امروزه اسنوا به  عنوان یک برند ایرانی موفق و نام آشنا است.

مشاهده تلویزیون اسنوا در نفیس مارکت

مقایسه تلویزیون اسنوا و دوو

اسنوا تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی است و تلوزیون هم جزیی از این دسته  است که در خانه‌های ما ایرانی‌ها اهمیت بسزایی دارد. درست است که تماشای  تلوزیون یک جنبه سرگرمی و تفریحی دارد، اما امروزه واقعاً زندگی بدون آنها  سخت است.

از این رو اسنوا هم دست به تولید تلوزیون‌های خانگی زده که هم از کیفیت  خوبی بهره می‌برند و هم از تنوع بسیار زیادی هم برخوردار هستند. اسنوا  بیشترین سعی خود را برای به روز بودن و عقب نماندن از قافله تکنولوژی انجام  داده و از این حیث هم موفق بوده طوری که تلوزیون‌های هوشمند اسنوا دارای  ویژگی‌های جانبی قابل قبولی در حد رقیب‌های سر سخت جهانی است. تلویزیون‌های  اسنوا از سایز 32 تا 75 اینچ عرضه می‌شوند و در مدل‌های امروزی از امکانات  خوبی مثل امکان نمایش 4k پورت یو اس بی و اچ دی ام آی و و رابط کامپوزیت  بهره‌مند است. در کل می‌توان مزیت‌های تلوزیون اسنوا را به قیمت مناسب در  برابر برندهای خارجی، ظاهر جذاب و زیبا، کیفیت تصویر و صدا، و همچنین  گارانتی و خدمات پس از فروش 24 ماه انتخاب سرویس خواند.

تلوزیون اسنووا بخریم یا دوو؟

خرید یک تلوزیون بستگی به فضای استفاده و کاربرد آن دارد برای خیلی‌ها  فقط یک تصویر خوب از صفحه نمایش برای دیدن سریال تمام چیزی است که آنها از  یک تلوزیون می‌خواهند و برای بعضی دیگر کیفیت حداکثری صدا و تصویر در کنار  RATE REFRESH بالا و اتصال بی‌سیم و …. هم کفاف نمی‌دهد. پس انتخاب شما  سایه‌ای از نیازهای شماست، دقت کنید.


ویژگی‌های تلوزیون دوو

  • قیمت مناسب
  • صفحه نمایش پرنور
  • نرخ به روز رسانی بالا و بهبود پیوسته تصویر
  • صدای با کیفیت و قدرت‌مند
  • گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

ویژگی‌های تلوزیون اسنوا

  • تنوع گسترده محصولات
  • قیمت خیلی مناسب نسبت به تلوزیون‌های خارجی
  • قابلیت پخش 4K (در بعضی مدل‌ها)
  • پورت‌های اتصال
  • ‌HDMI, USB

برای مقایسه بیشتر و خرید میتوانید به نفیس مارکت مراجعه کنید