تلویزیون ایکس ویژن xvision

خرید تلویزیون که  هم قیمت خوبی داشته باشد و هم بتواند امکانات مناسبی را پیش روی مخاطب  قرار دهد، کار نسبتا مشکلی به‌حساب می‌آید. انواع برندها با امکانات متنوع  تلویزیون در بازار دیده می‌شوند که هرکدام آن‌ها کیفیت خاص خود را دارند و  امکانات متفاوتی هم پیش روی خریداری قرار می‌دهند. در میان برندهای خارجی  سرشناس و حتی ناشناس موجود در بازار، برندهای ایرانی هم دیده می‌شوند که  توانسته‌اند سهم قابل‌توجهی از بازار را کسب کنند. تلویزیون ایکس‌ ویژن از  جمله نام‌هایی خواهد بود که قطعا با آن مواجه خواهید شد. در زمان خرید تلویزیون ایکس ویژن به‌احتمال زیاد با سوالات مختلفی مواجه خواهید شد. ما سعی می‌کنیم که به  این سوالات پاسخ دهیم تا شما راحت‌تر از قبل بتوانید تلویزیون ایکس‌ویژن  دلخواه خود را انتخاب کنید.

خرید تلویزیون ایکس ویژن

تلویزیون ایکس ویژن ساخت کجاست ؟

یکی از این سوالات قطعا این خواهد بود که تلویزیون ایکس ویژن ساخت کجاست  ؟ برخلاف اسمی که شاید به نظر خارجی برسد، باید بگوییم که ایکس ویژن برندی  کاملا ایرانی به‌حساب می‌آید و به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های بزرگ شرکت  مادیران به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

پنل تلویزیون های ایکس ویژن ساخت کجاست؟

سوال بعدی که خیلی از کاربران به دنبال جوابی مناسب برای آن می‌گردند این است که پنل تلویزیون ایکس ویژن ساخت کجاست ؟ ازآنجایی‌که تلویزیون‌های ایکس ویژن جزو محصولات نسبتا خوش قیمت بازار به‌حساب می‌آیند تا هرکسی با هر  بودجه‌ای که در اختیار دارد بتواند این تلویزیون‌ها را خریداری کند، پنل  تلویزیون ایکس ویژن که اکثرا از نوع LED IPS است در کشور چین ساخته شده‌  است. از پنل‌های معمولی برای ساخت تلویزیون‌های ایکس ویژن استفاده می‌شود.  پنل تلویزیون ایکس ویژن معمولا ۳۰۰ نیت روشنایی تولید می‌کند و رنگ‌ها را  هم نسبتا خوب نشان می‌دهد. البته برخی از پنل‌ها از تکنولوژی HDR هم  پشتیبانی می‌کنند که رنگ‌ها را بهتر از دیگر مدل‌ها به نمایش در می‌آورند.

کیفیت تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی تلویزیون xvision

تلویزیون ایکس ویژن قیمت مناسبی دارد و در مقایسه با دیگر محصولات بازار  راحت‌تر نظر مردم را به سمت خود جلب می‌کند. تلویزیون ایکس ویژن قیمت  رقابتی و بسیار جذابی دارد و به همین دلیل سریع به انتخاب بسیاری از مردم  تبدیل می‌شود. البته این تلویزیون‌ها امکانات نسبتا خوبی هم در اختیار  کاربران قرار می‌دهند. پس درباره قیمت تلویزیون ایکس ویژن شک نداشته باشید و مطمئن باشید که نسبت به قیمت امکانات خوبی دریافت  خواهید کرد. در واقع قیمت یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های ایکس‌ویژن در بازار  به‌حساب می‌آید که باعث شده این تلویزیون‌ها برای خانه‌ها و فروشگاه‌ها  انتخاب مناسبی باشند.

قیمت تلویزیون xvision

آیا ایکس ویژن تلویزیون های خود را گارانتی می کند؟

همان‌طور که گفتیم ایکس‌ویژن یکی از زیرمجموعه‌های بزرگ شرکت مادیران  به‌حساب می‌آید. مادیران هم با خدمات پس از فروش گلدیران شناخته می‌شود که  زمانی به‌عنوان خدمات پس از فروش محصولات ال‌جی فعالیت می‌کرد. حالا  گلدیران به‌عنوان برندی خوش‌نام محصولات ایکس‌ویژن را گارانتی کرده است. گارانتی تلویزیون ایکس ویژن هم می‌تواند یکی از ویژگی‌های جذاب و رقابتی این محصول باشد. در زمان خرید  یک محصول حتما به خدمات پس از فروش و اعتباری که آن خدمات دارد توجه زیادی  داشته باشید. پس اسم گارانتی تلویزیون ایکس ویژن را در ذهن خود داشته  باشید.
تلویزیون ایکس ویژن اسمارت
شرکت ایکس‌ویژن تلویزیون‌های مختلفی راهی بازار می‌کند. تلویزیون ایکس ویژن  اسمارت در کنار تلویزیون‌های معمولی این شرکت در مدل‌های مختلف راهی بازار  شده‌اند. تلویزیون ایکس ویژن اسمارت یا هوشمند امکانات مختلفی را پیش روی  مخاطب قرار می‌دهد. مثلا تلویزیون ایکس ویژن اسمارت به اینترنت متصل می‌شود  و از سیستم‌عامل اندروید هم استفاده می‌کند. اتصال به اینترنت باعث می‌شود  که بتوانید با مرورگر خاصی که روی تلویزیون قرار گرفته به گشت‌وگذار در  اینترنت بپردازید. همچنین می‌توانید اپلیکیشن‌های اندرویدی را روی تلویزیون  خود نصب کنید. اتصال به اینترنت تلویزیون ایکس ویژن اسمارت باعث شده‌ که  بتوانید به سرویس‌های پخش فیلم و سریال آنلاین دسترسی داشته باشید.
 

لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن

با خرید تلویزیون ایکس ویژن احتمالا به دنبال لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن هم خواهید بود. تلویزیون‌ها معمولا لوازم جانبی خاصی ندارند و به همین دلیل لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن هم چندان زیاد نیستند. از جمله لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن می‌توانیم  به کنترل از راه اشاره کنیم. در صورت خراب‌شدن کنترل از راه دور تلویزیون  خود می‌توانید کنترل از راه دور آن را با کمی جست‌وجو در بازار پیدا کنید.  از دیگر لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن می‌توانیم به پایه‌های دیواری  مختلف اشاره کنیم. پایه‌هایی که مدل‌های گوناگون آن در اندازه‌ها و شکل‌های  مختلف در بازار پیدا می‌شوند؛ اما در کل به این موضوع توجه داشته باشید که  لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن چندان زیاد نیستند و اصولا لوازم جانبی  خاصی هم برای تلویزیون وجود ندارد.

لوازم جانبی تلویزیون ایکس ویژن

کیفیت تصویر در  تلویزیون ایکس ویژن چطور است؟

برای بسیاری از کاربران این سوال پیش می‌آید که کیفیت تلویزیون ایکس  ویژن چطور است؟ این سوال بیشتر برای این پرسیده می‌شود که ایکس‌ویژن یک  برند ایرانی به شمار می‌رود و در بازاری رقابت می‌کند که شرکت‌های کره‌ای و  ژاپنی حرف زیادی برای گفتن دارند. بااین‌حال باید به بگوییم که کیفیت  تلویزیون ایکس ویژن نسبت به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده، قابل‌قبول  خواهد بود. مدل‌های مختلف تلویزیون ایکس‌ویژن کیفیت مناسبی دارند. کیفیت  ساخت تلویزیون ایکس ویژن در اندازه‌ای خواهد بود که می‌توانید خیلی راحت از  این محصول برای چندین سال استفاده کنید. از طرف دیگر گارانتی تلویزیون  ایکس ویژن هم قطعا باعث می‌شود که کیفیت تلویزیون‌های ایکس‌ویژن تضمین شده  باشند. تلویزیون ایکس‌ویژن کیفیت خوبی در بین محصولات ایرانی دارد و قیمت  جذابی که برای مدل‌های مختلف در نظر گرفته شده، برای خیلی‌ها حرف اول را  می‌زند.

اندازه و ابعاد تلویزیون ایکس ویژن

اندازه و ابعاد تلویزیون‌های ایکس‌ویژن

تلویزیون‌های ایکس‌ویژن در مدل‌های مختلفی ساخته و راهی بازار شده‌اند و  نسبت به فضایی که در اختیار دارید، می‌توانید تلویزیون ایکس ویژن مناسبی  برای خود تهیه کنید. تلویزیون‌های این شرکت برای خانه‌های مختلف با هر  فضایی که دارند، برای مغازه‌ها و فروشگاه‌ها و حتی برای اتاق‌خواب هم مناسب  خواهند بود. تلویزیون ایکس ویژن 55 اینچ اندازه‌ای است که مردم زیادی به  خرید آن فکر می‌کنند. دلیل اصلی انتخاب تلویزیون ایکس ویژن 55 اینچی این  است که این تلویزیون قیمت بسیار خوبی دارد و امکانات شگفت‌انگیزی را پیش  روی مخاطب قرار می‌دهد. یک تلویزیون هوشمند با کیفیت بالا در اختیار خواهید  داشت که به اینترنت متصل می‌شود و از سیستم‌عامل اندروید پشتیبانی می‌کند.  دو تلویزیون ایکس ویژن هوشمند مدل 55XTU745 و تلویزیون ایکس ویژن مدل 55XT540 را می‌توانیم از جمله تلویزیون های ایکس ویژن 55 اینچی باکیفیت این شرکت  بنامیم. از طرف دیگر تلویزیون ایکس ویژن 43 اینچی هم توجه گروه زیادی از  مردم را به خود جلب کرده است. قیمت و اندازه مناسب هم از دیگر المان‌های  رقابتی این محصول به‌حساب می‌آیند. البته بیشتر مردم به دنبال تلویزیون  ایکس ویژن 44 اینچی می‌گردند، اما این شرکت تلویزیون ایکس‌ویژن 43 اینچی  راهی بازار کرده است. تلویزیون‌های ۴۳ اینچی شرکت ایکس‌ویژن، هم مدل‌های  هوشمند دارند و هم مدل‌های ساده. از بین محبوب‌ترین تلویزیون های ۴۳ اینچی  ایکس‌ویژن می‌توانیم به تلویزیون ایکس ویژن مدل 43XK580 و تلویزیون ایکس ویژن اسمارت مدل 43XT745 اشاره کنیم. این تلویزیون‌ها قیمت بسیار خوبی دارند و کیفیت مناسبی هم پیش روی کاربران قرار می‌دهند.

مشاهده و خرید در فروشگاه نفیس مارکت